دانلود اپلیکیشن هوش سرمایه گذاری

دوره معامله گر حرفه ای ماهان پهلوان
مربی و پشتیبان دوره: تیم حرفه ای ماهان پهلوان

ابوالفضل پهلوان ملغب به (ماهان پهلوان) ، قبل از این‌که دوره شما به صورت رسمی شروع بشه لازم دونستم یک سری‌‌ موارد رو توضیح بدم:

نکته: این دوره از صفر استارت میخوره حتی ساده ترین مطالب آموزش داده میشه پس اگر مطالبی که خدمتتون گفته میشه رو بلد نیستید چندین بار نگاه کنید و به ریز آموزش ها دقت کنید و اگر یاد دارید تاییدی میشه بر دانسته های شما لطفا تا آخر دوره همراه من باشید.

دوره آموزشی شما با عنوان معامله گر حرفه ای از چندین  فصل و دروس های به روز تشکیل می شود، اطلاعات به روز توسط اساتید حرفه ای در بورس تحت عنوان ترفند های (پول ساز) در اپلیکیشن بارگزاری میشود و یک سری مطالب تکمیلی به صورت فایل و ویدئوست که در طول دوره با توجه به پیشرفت دوره‌ به صورت گام به گام در اپلیکیشن بارگزاری میشود.

فصل های آموزشی دوره  تا 100 بورس

فصل ۱ (بررسی روند سودآوری)

فصل 2(ویژگی سودآوری فصلی و سالیانه)

فصل ۳ (توان تعدیل و تشکیل دایره طلایی سهام)

فصل ۴ (مفاهیم اولیه تحلیل تکنیکال)

فصل ۵ (بررسی الگوهای قیمتی)

فصل ۶ (استراتژی معاملاتی خرید در سطوح بالایی)

فصل ۷ (مدیریت سرمایه و طرح نویسی)

فصل ۸ (پرایس اکشن _ کندل استیک)

فصل ۹ (رفتار شناسی سهم)

فصل ۱۰ (قابلیت نقدشوندگی و رفتار شناسی بازار)

روند پشتیبانی شما به این صورت است که برای رفع اشکال در یک کانال تلگرامی VIP مربوط به کل دوره و یک کانال تلگرامی مخصوص به دوره شما که هر 20 نفر توسط یک نفر از متخصصان تیم ماهان پهلوان پشتیبانی میشه، عضو میشوید و سوالات خودتتون رو برای ادمین ارسال میکنید تا رفع اشکال صورت بگیره.

در گروه تلگرامی مربوط به دوره شما هرروز به مدت ۲ ساعت (که توسط پشتیبان مربوطه ساعت مربوطه اعلام میشود) در خدمتتان هستیم تا سؤالات، مشکلات و تمرینات شما رو بررسی کنیم.

امیدوارم دوره آموزشی خوبی رو در کنار هم داشته باشیم و موفق باشید.

همین الان اپلیکیشن هوش سرمایه گذاری را، رایگان دانلود کنید.